• Oferta edukacyjna

• Nasze motto:

„Jeśli umiecie diagnozować radość dziecka i jej natężenie, musicie dostrzec, że      najwyższa jest radość z pokonanej trudności, osiągniętego celu, odkrytej tajemnicy.    Radość triumfu i szczęście samodzielności, opanowania i władania.”

OFERTA EDUKACYJNA

• Obok podstawy programowej oferujemy autorskie rozwiązania programowe rozbudzające zainteresowania światem przyrodniczym, kulturowym i społecznym.

• Wyposażamy dzieci w wiedzę i umiejętności niezbędne do powodzenia  w nauce szkolnej.

• Pełnimy funkcję doradczą i wspierającą działania wychowawcze rodziców, rodzice są współautorami sukcesów swoich dzieci i partnerami  w działaniach przedszkola.

• Zapewniamy duże, przestronne, jasne z naturalnym światłem sale, każda z własną łazienką  i szatnią.

• Smaczne posiłki, nad którymi codzienny nadzór prowadzi szefowa kuchni, są dopasowywane do upodobań smakowych dzieci.

• W ramach dnia zaplanowany jest czas na odpoczynek i relaksację,   w tym czasie  dzieci  mają możliwość organizacji czasu w zależności od indywidualnych potrzeb  i zainteresowań.

• Kadra pracownicza – dyrektor, nauczyciele,  woźne, panie z kuchni, nauczyciele prowadzący zajęcia dodatkowe -   to osoby z pasją, lubiące dzieci, pogodne, kompetentne i wykwalifikowane.

• Prowadzimy zajęcia dodatkowe:
          • języka angielskiego,
          • rytmiki z logorytmiką,
          •  religii.

• Komunikacja z rodzicami  jest codzienna i interpersonalna, bo rodzice są częścią  przedszkolnej społeczności. Rodzic odbierając dziecko  z przedszkola zawsze może uzyskać informacje od nauczyciela lub dyrektora przedszkola.